Een huis vol vrienden: Erica James

Een huis vol vrienden Auteur: Erica James Uitgever: De Fontein Bladzijden: 432 Jaar: 2013/2014 `Erica James heeft haar plaats op de bestsellerlijst verdiend. Dankzij haar vlotte stijl en herkenbare personages lees je haar hartverwarmende boeken lekker weg.’ Red Mia verlangde er zo naar om tijd voor zichzelf te hebben. Haar drie volwassen kinderen de deur… Lees verder →

De thuiskomst: Erica James

De thuiskomst Auteur: Erica James Uitgever: De Fontein Romans & Spanning   Bladzijden: 432 Jaar: 2016 Erica James schreef met ‘De thuiskomst’ een roman voor de fans van Santa Montefiore en Jill Mansell. De nieuwe bewoners van Cholmford Hall Mews zoeken allemaal een frisse start. Jessica heeft haar leven op Corfu vaarwel gezegd na een… Lees verder →

De bloemenjaren: Erica James

De bloemenjaren Auteur: Erica James Uitgever: De Fontein Romans & Spanning Bladzijden: 448 Jaar: 2015 Internationaal bestsellerauteur Erica James heeft met `De bloemenjaren opnieuw een heerlijke, meeslepende roman geschreven. Saskia houdt van haar werk als boekrestaurator. Ze besteedt haar dagen aan het voorzichtig restaureren van de vele beschadigde en kwetsbare boeken die haar worden toegezonden…. Lees verder →

De zomer aan het meer: Erica James

De zomer aan het meer Auteur: Erica James Uitgever:De Fontein Jaar: 2014 Pagina’s 432 Het begon allemaal met een uitnodiging voor een bruiloft. Als Floriana niet net de uitnodiging had gekregen waarin de liefde van haar leven aankondigde te gaan trouwen, dan had ze wellicht die auto niet over het hoofd gezien. Als ze die… Lees verder →

De stunt van haar leven: Julie Cohen

De stunt van haar leven Auteur: Julie Cohen Uitgever: de Fontein Romans & Spanning Bladzijden: 413 Jaar: 2017/2011 ‘De stunt van haar leven’ van Julie Cohen is een heerlijk boek voor de fans van Liane Moriarty, Jojo Moyes en Erica James. Liza wilde niets liever dan ontsnappen aan het kleine dorp waar ze opgroeide met… Lees verder →

Met dank aan mijn boeken vriendinnen

Het was weer een mooi jaar, met vele mooi boeken, hier een overzicht van de best beoordeelde boeken door Marjon, Clasien, Natasja, Mieke. Mijn dank voor het delen van jullie recensie. En dat we in 2016 weer mooie boeken mogen lezen. De beste wensen en een gezond en goed nieuw jaar. Onze 5* boeken 2015 Marjon… Lees verder →

Onze 5* boeken 2018

Natasja                               Marjon                                                 Mieke       Clasien      

Gelezen 2018

Januari          Februari     Maart       April    Mei      Juni         Juli    Augustus                           

Gelezen 2017

Januari   Februari Maart    April   Mei    Juni        Juli       Augustus      September       Oktober    November              December       

Maak een gratis website of blog op WordPress.com.

Omhoog ↑