Hartstikke lekker: Annemieke Jansen & Janine Jansen

Hartstikke lekker Auteurs: Annemieke Jansen & Janine Jansen Uitgever: Fontaine Uitgevers Jaar: 2015 Bladzijden: 190 Wilt u gezond en toch lekker eten? Bijna geen enkele keuken is zo gezond en zo lekker als de mediterrane. De recepten in dit boek zijn er grotendeels op gebaseerd. Ze vormen de aanzet tot een verantwoord eetpatroon waarmee u… Lees verder →

De wijven van vijf: Kim Verheugen

De wijven van vijf Auteur: Kim Verheugen Uitgever: Brave New Books Bladzijden: 214 Jaar: 2017 Anouk is één van de Wijven van Vijf, een hechte vriendengroep. Voor elk van hen zal ze door het vuur gaan. Alles gaat haar voor de wind: Haar kunst loopt goed en ze heeft in Paul de liefde van haar… Lees verder →

Voorbij de duisternis: Omniboek

Voorbij de duisternis Auteur: Sandra Berg Uitgever: Omniboek Bladzijden: 256 Jaar: 2015 Voorbij de duisternis, een intrigerende roman van Sandra Berg, die met Als de dag van toen genomineerd was voor de Valentijnsprijs 2015 Crissy denkt dat ze de vreselijke gebeurtenissen uit haar jeugd achter zich heeft gelaten. Gebeurtenissen die haar en Luke samenbrachten op… Lees verder →

De minnaar: Jet van Vuuren

De minnaar Auteur: Jet van Vuuren Uitgever: Karakter Uitgevers B.V. Bladzijden: 304 Jaar: 2018 Niet haar liefde wil hij, maar haar geld… Na Misstap is De minnaar de nieuwe bestseller van Jet van Vuuren! Als het levenloze lichaam van de bejaarde Charlie Meijer onderaan de trap van haar woning in Amsterdam wordt gevonden, wijst niets… Lees verder →

vonk: Anita Terpstra

Vonk Auteur: Anita Terpstra uitgever: Cargo Bladzijden: 288 Jaar: 2018 In de balletwereld vormen de Nederlandse Mischa en de Russische Nikolaj een beroemd droompaar. Het auto-ongeluk waarbij hun dochtertje om het leven is gekomen, lijkt hen nog dichter bij elkaar te hebben gebracht. Maar dan breekt er brand uit in het huis waar ze tijdelijk… Lees verder →

Een nieuw begin: Angelique Haak

Een nieuw begin Auteur: Angelique Haak Uitgever: de Crime Compagnie Bladzijden: 350 Jaar: 2017 De getraumatiseerde rechercheur Jennifer wil in Rotterdam een nieuwe start maken en gaat bij de politie werken. Meteen al moet er een akelige moordzaak opgelost worden. Meer moorden volgen, met steeds als slachtoffer een overspelige vrouw. Dan merkt Jennifer dat ook… Lees verder →

Chateau de Provence: Marelle Boersma

Chateau de Provence Auteur: Marelle Boersma Uitgever: de Crime Compagnie Bladzijden: 281 Jaar: 2018 Na een moeilijke periode in hun huwelijk willen Julia en haar man Luuc een nieuwe start maken. Ze kopen een Frans kasteel met een grote olijvenboomgaard. Hun droom om beautyvakanties te gaan organiseren wordt werkelijkheid. Als Julia korte tijd na Luuc… Lees verder →

Samen: Julie Cohen

Samen Auteur: Julie Cohen Uitgever: de Fontein Romans & Spanning Bladzijden: 368 Jaar: 2018 “Samen’ van Julie Cohen is een aanrader voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty! Op een ochtend die begint als elke andere staat Robbie op, kust zijn nog slapende vrouw Emily, en legt een brief voor haar neer. Dan… Lees verder →

De laatste vlucht: Daphne de Boer

De laatste vlucht Auteur: Daphne de Boer Uitgever: Prometheus Bladzijden: 339 Jaar: 2013 Vriendschap is niet altijd wat het lijkt. En daar komt Sophie van Lanen op gruwelijke wijze achter. Na een slopende scheiding raakt ze in contact met een oude bekende, Karyan. Zij vangt Sophie op als geen ander en binnen de kortste keren… Lees verder →

Snitch: Margje Woodrow

Snitch Auteur: Margje Woodrow Uitgever: De Fontein Bladzijden: 272 Jaar: 2018 Snitchis een realistische jeugdthriller van Margje Woodrow, voor de fans van Mel Wallis de Vries en Cis Meijer. Nu met POLITIE NIET BETREDEN-elastiek. De jarenlange vriendschap tussen Roos en Quinty staat ernstig onder druk wanneer Fenna bij hen in de klas komt. Quinty kiest… Lees verder →

Blog op WordPress.com.

Omhoog ↑