Stuur me een berichtje: Jill Mansell

Stuur me een berichtje Auteur: Jill Mansell Uitgever: Luitingh-Sijthoff Bladzijden: 320 Jaar: 2018 Stuur me een berichtje van Jill Mansell is een hartverwarmende en romantische feelgood over een vrouw die opnieuw moet beginnen. Voor iedereen die houdt van de romans van Jojo Moyes en Sophie Kinsella. Waarom moest Essie ook zo nodig haar ware gevoelens… Lees verder →

Ik zie je op het strand: Jill Mansell

Ik zie je op het strand Auteur: Jill Mansell Uitgever: Luitingh-Sijthoff Bladzijden: 336 Jaar: 2017 Ik zie je op het strand is de nieuwe roman van Jill Mansell (van bestsellers als Lang leve de liefde en Je bent geweldig). Romantische verwikkelingen, misverstanden en zussenrivaliteit – een feelgood verhaal dat je niet weg kunt leggen! Perfect… Lees verder →

Lang leve de liefde: Jill Mansell

Lang leve de liefde Auteur: Jill Mansell Uitgever: Luitingh-Sijthoff Bladzijden: 384 Jaar: 2016 Op de ochtend van haar vijfentwintigste verjaardag maakt Lily Harper de allerlaatste brief open van haar geliefde moeder, die stierf toen Lily acht was. Tot haar verrassing staat er meer in over haar moeders eerste en enige echte liefde. Die dag ontmoet… Lees verder →

Je bent geweldig: Jill Mansell

Je bent geweldig Auteur: Jill Mansell Uitgever: Luitingh-Sijthoff Bladzijden: 352 Jaar: 2015 Hallie heeft een geheim: ze is verliefd op de perfecte man. Maar het zal nooit wat kunnen worden, want Hallie heeft niet lang meer te leven. Flo heeft een dilemma: ze is stapelgek op Zander. Diens vreselijke zus doet er echter alles aan… Lees verder →

Rozengeur en zonneschijn: Jill mansell

Rozengeur en zonneschijn Auteur: Jill Mansell Uitgever: Sijthoff   Jaar: 2014 Pagina’s: 368 Sophie Wells werkt als fotografe in de populaire badplaats St Carys. Ze heeft besloten dat ze niet meer aan een relatie gaat beginnen. Dat is in het verleden al bijna fataal afgelopen en dat wil ze niemand meer aandoen. Wanneer ze Josh… Lees verder →

Geknipt voor Miranda: Jill Mansell

Geknipt voor Miranda (2004) Van Jill Mansell Romans 352 pagina’s Een man is net een trein – er komt altijd een volgende! Miranda is in de wolken als ze Greg ontmoet: hij is knap, geestig en lijkt meteen dol op haar. De volmaakte man! Greg vindt Miranda ook erg leuk: ze is mooi, ze is… Lees verder →

Het huis van je dromen: Veronica Henry

Het huis van je dromen Auteur: Veronica Henry Uitgever: Boekerij Bladzijden: 352 Jaar: 2018 Zou jij je droomhuis herkennen als je er recht voor stond? Een heerlijke feelgoodroman over een beeldschoon oud huis, voor de lezers van Katie Fforde en Jill Mansell Van de auteur van Echte liefde vind je in de boekhandel Hunter’s Moon… Lees verder →

Café Zon & Zee: Jenny Colgan

Café Zon & Zee Auteur: Jenny Colgan Uitgever: Luitingh-Sijthoff Jaar: 2018 Bladzijden: 384 O Café Zon & Zee van Jenny Colgan is een heerlijk vertelde, geestige roman met een flinke dosis romantiek en eilandgevoel. Als je houdt van Jill Mansell of Sarah Jio is dit een boek voor jou. Eindeloze, lege stranden, prachtige natuur, waarom… Lees verder →

Maak een gratis website of blog op WordPress.com.

Omhoog ↑