Kleine wonderen: Stephanie Knipper

Kleine wonderen Auteur: Stephanie Knipper Uitgever: A.W. Bruna Uitgevers Bladzijden: 320 Jaar: 2017 Intens ontroerende roman, voor liefhebbers van Jojo Moyes en Kristin Hannah Als opgroeiende zusjes waren Rose en Lily onafscheidelijk, maar in hun volwassen leven verwaterde het contact, omdat Lily niet kon omgaan met de veeleisende opvoeding van Rose’ autistische dochter. Wanneer Rose… Lees verder →

Gelezen 2017

Januari   Februari Maart    April   Mei    Juni        Juli       Augustus      September       Oktober    November              December       

Onze 5* boeken 2017

Marjon                                                                            Clasien        Mieke              Natasja (Mijn)                

Maak een gratis website of blog op WordPress.com.

Omhoog ↑