Grote kleine leugens: Liane Moriarty

Grote kleine leugens Auteur: Liane Moriarty Uitgever: A.W. Bruna Uitgevers Bladzijden: 448 Jaar: 2017 Op de pittoreske basisschool Pirriwee Public eindigt het jaarlijkse ouderfeest in een chaos. Met gillende sirenes. Schreeuwende mensen. Een verbijsterde schooldirecteur. En een van de ouders: dood. Is er sprake van moord, een tragisch ongeluk of van een vreselijk ontspoorde ruzie?… Lees verder →

Samen: Julie Cohen

Samen Auteur: Julie Cohen Uitgever: de Fontein Romans & Spanning Bladzijden: 368 Jaar: 2018 “Samen’ van Julie Cohen is een aanrader voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty! Op een ochtend die begint als elke andere staat Robbie op, kust zijn nog slapende vrouw Emily, en legt een brief voor haar neer. Dan… Lees verder →

De stunt van haar leven: Julie Cohen

De stunt van haar leven Auteur: Julie Cohen Uitgever: de Fontein Romans & Spanning Bladzijden: 413 Jaar: 2017/2011 ‘De stunt van haar leven’ van Julie Cohen is een heerlijk boek voor de fans van Liane Moriarty, Jojo Moyes en Erica James. Liza wilde niets liever dan ontsnappen aan het kleine dorp waar ze opgroeide met… Lees verder →

Zij, jij en ik: Julie Cohen

Zij, jij en ik Auteur: Julie Cohen Uitgever: De Fontein Jaar: 352 Bladzijden: 352 Julie Cohen schreef met ‘Zij, jij en ik’ een prachtige roman voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty. Sinds het overlijden van haar zoon Stephen, tien jaar geleden, heeft Honor nauwelijks contact met zijn vrouw Jo en haar kleindochter… Lees verder →

Onze 5* boeken 2018

Natasja                               Marjon                                                 Mieke       Clasien      

Gelezen 2018

Januari          Februari     Maart       April    Mei      Juni         Juli    Augustus                           

Blog op WordPress.com.

Omhoog ↑