Een man naar mijn hart
Auteur: Elly Koster
Uitgever: Cupido
Jaar: 2018
De tiende heerlijke liefdesroman van topper Elly Koster!
De verwende Katia verruilt noodgedwongen haar luxueuze leven in Nederland voor een glamourloos en afgelegen bestaan in Noorwegen. Vaarwel zonvakanties en uitbundig shoppen. Had ze maar wat meer geld.
Haar buurman, Andor, is eigenaar van een eeuwenoud Noors boerenbedrijfje en een kudde geiten. Hij vindt zijn eenvoudige leven juist perfect.
Dat is voor Katia onvoorstelbaar! Daarom bedenkt ze stiekem een plan waarmee ze samen iets extra’s kunnen verdienen…
Mening Marjon
En dat was alweer het tiende boek van Elly Koster en elke keer weet ze me te verrassen. Zonder dat ik het kan omschrijven heeft ze zo haar eigen stijl van schrijven, maar weet ze met haar verhalen alle kanten op te gaan. Van spanning naar ‘meer tussen hemel en aarde’ tot romantiek. Dit is een heerlijke feelgood-roman die zich in de bergen van Noorwegen afspeelt. Er zit net als bij haar andere boeken een boodschap in haar verhaal: waar draait het echt om in het leven? Katia heeft die boodschap nog niet begrepen als het verhaal begint en als ze in de bergen van Noorwegen terecht komt verzet ze zich dan ook hevig. Ze ontmoet er Andor en zonder dat hij het beseft houdt hij haar spiegeltjes voor. Langzaam zie je Katia veranderen. Eerst respecteert ze Andor niet voor wie hij is, maar eigenlijk houdt ze hem daarmee ook een spiegeltje voor. Ik heb genoten van de sfeeromschrijvingen, de eerlijke gedachten van Katia, van de geiten, de kaas (die ik als karamel-liefhebber wel eens zou willen proeven), de muziek… Aanrader!
Geef een reactie