Hotel Evergreen falls: Kimberley Freeman

hotel evergreen fallsHotel Evergreen falls
Auteur: Kimberley Freeman
Uitgever: De Fontein Romans & Spanning
Bladzijden: 384
Jaar: 2016

‘Hotel Evergreen Falls’ is een heerlijke roman voor fans van Kate Morton en Santa Montefiore.

In 1926 is Violet een kamermeisje in Hotel Evergreen Falls. Dan wordt ze verliefd op Sam, een van de gasten, en hij op haar. Violet zet alles op het spel om bij Sam te zijn. Daar betaalt ze een hoge prijs voor…
2014. Lauren is naar de andere kant van Australië verhuisd om te ontsnappen aan haar bazige moeder. Ze huurt een appartementje vlak bij een vervallen hotel in het dorp. Lauren kan het niet nalaten om op onderzoek uit te gaan. Wat ze ontdekt verandert meerdere levens, waaronder dat van haarzelf.

‘Hotel Evergreen Falls’ is de derde roman van Kimberley Freeman, na ‘Wilde bloemen’ en ‘Walviseiland’.

Mijn mening ster4

Violet heeft een zware tijd achter de rug, als de dan ook nog eens haar baan kwijt raakt weet ze het even niet meer.
Clive is zoals meerdere keren haar reddende engel en zorgt voor een baan, maar dan zal het het toch echt niet weer moeten verpesten.
Ze komt in hotel Evergreen Falls te werken, waar strenge regels gelden, kan ze zich hier aan houden? Of gooit Sam een van de rijke gasten roet in het eten?

Lauren krijg in 2014 van Thomas een sleutel in handen en trekt de stoute schoenen aan om eens in het vervallen hotel te gaan kijken.
Ze ontdekt papieren uit 1926 en word erg nieuwsgierig wat er toen heeft afgespeeld, en wie de personen zijn die zo verliefd waren.

Het verhaal zit erg goed in elkaar, maar ik vond het soms wat traag vergeleken met haar andere boeken.
Toch weet het je te raken en zorgt ervoor dat je alleen maar naar dat einde toe wil lezen, om te weten wat er in 1926 is gebeurd.
Het verhaal van Lauren en Violet komt erg mooi samen en is zelfs erg verrassend.

bolklein

 

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Blog op WordPress.com.

Omhoog ↑

%d bloggers liken dit: